aktivity pro seniory

  
KLUB AKTIVNÍCH SENIORŮ
 
nepravidelně v pondělí od 15:00 – 16:30
kontakt:
tel.: 725 166 100
email: mozaika.navratova@seznam.cz

Ohlédnutí

Září plné setkání seniorů s dětmi

Sportovní a zábavné odpoledne pro seniory

Středeční odpoledne 18. 9. 2019 se stalo úžasným mezigeneračním setkáním dětí Mozaikového klubu Klimkovice a seniorů, kteří vyšli vstříct výzvě užít si odpoledne na mozaikové zahradě.

Děti pro seniory připravily několik stanovišť, kde si mohli vyzkoušet např. střelbu z luku, holandský billiard, Kimovu hru s trénováním paměti, šachy nebo třeba s dětmi zacvičit či zazpívat a další dispciplíny. Děti byly na stanovištích nadšenými a trpělivými průvodci. Sladkou medaili si tak po splnění disciplín odnášeli babičky a dědové od dětí z klubu, ale také další senioři z Klimkovic a okolních obcí. Úžasné byly také seniorky z klimkovického Domova pro seniory, které si nenechaly ujít žádné stanoviště. Společné opékání, posezení s dobrotami a zpíváním u ohně s kytarou bylo příjemnou tečkou za tímto pohodovým a rozesmátým odpolednem.

Děkuji všem dětem i dospělým za tyto jedinečné společné zážitky a těším se již nyní na další společné odpoledne.

Bc. Renata Návratová, koordinátorka projektu“Senioři v Klimkovicích Vítáni“

(fotogalerii připravujeme)

Zájezd do ZOO Zlín

Neděle 22. 9. 2019 byla dalším dnem mezigeneračního setkání. Výpravy se účastnili senioři, mnozí měli jako společníky svá vnoučata od školkového do středoškolského věku. Slunečný den si všichni užili. (fotogalerii připravujeme)